Základní škola Klatovy
 Čapkova ul. 126, 339 01


tel.: 376 313 353   zscapkova@investtel.cz 

  
  

Když jde o budoucnost vašich dětí …

 

 

Víme, že chcete pro vaše dítě udělat maximum. Ať už máte doma malého prvňáčka, nebo vaše dítě absolvovalo malotřídku, u nás se mu bude líbit.

Zakládáme si na individuálním přístupu, vzájemné komunikaci a spolupráci, kde je každému dítěti věnován dostatek pozornosti. Uplatňujeme moderní výukové metody, disponujeme kvalitním a bezpečným zázemím a klademe důraz na rozvoj osobnosti.

Vaše dítě už nebude chtít jinam.

 

Proč jsme správná volba

Víme, že volba školy je pro rodiče důležitá věc a že ji berete vážně. Není nadto přesvědčit se na vlastní oči.

 

skola

 

Jak si domluvit návštěvu

Školu můžete navštívit se svým dítětem i v jiném termínu, a to buď po předchozí telefonické domluvě (376 313 353), nebo na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..