...škola podporující zdraví
Základní škola Klatovy, Čapkova ul. 126

logo motyl

 

oceneni

Kalendář událostí

22. únor 2020
pon úte stř čtv pát sob ned
27 28 29 30 31 Přidat událost 1 Saturday, 1 February 2020 Přidat událost 2 Sunday, 2 February 2020
Přidat událost 3 Monday, 3 February 2020 Přidat událost 4 Tuesday, 4 February 2020 Přidat událost 5 Wednesday, 5 February 2020 Přidat událost 6 Thursday, 6 February 2020 Přidat událost 7 Friday, 7 February 2020 Přidat událost 8 Saturday, 8 February 2020 Přidat událost 9 Sunday, 9 February 2020
Přidat událost 10 Monday, 10 February 2020 Přidat událost 11 Tuesday, 11 February 2020 Přidat událost 12 Wednesday, 12 February 2020 Přidat událost 13 Thursday, 13 February 2020 Přidat událost 14 Friday, 14 February 2020 Přidat událost 15 Saturday, 15 February 2020 Přidat událost 16 Sunday, 16 February 2020
Přidat událost 17 Monday, 17 February 2020 Přidat událost 18 Tuesday, 18 February 2020 Přidat událost 19 Wednesday, 19 February 2020 Přidat událost 20 Thursday, 20 February 2020 Přidat událost 21 Friday, 21 February 2020 Přidat událost 22 Saturday, 22 February 2020 Přidat událost 23 Sunday, 23 February 2020
Přidat událost 24 Monday, 24 February 2020 Přidat událost 25 Tuesday, 25 February 2020 Přidat událost 26 Wednesday, 26 February 2020 Přidat událost 27 Thursday, 27 February 2020 Přidat událost 28 Friday, 28 February 2020 Přidat událost 29 Saturday, 29 February 2020 1