...škola podporující zdraví
Základní škola Klatovy, Čapkova ul. 126

Nabídka zaměstnání:

 

KUCHAŘ / KUCHAŘKA

pravidelná pracovní doba

info u ved.školní jídelny

tel.602 254 356

 

Kalendář událostí

květen 2018
pon úte stř čtv pát sob ned
30 Přidat událost 1 Tuesday, 1 May 2018 Přidat událost 2 Wednesday, 2 May 2018 Přidat událost 3 Thursday, 3 May 2018 Přidat událost 4 Friday, 4 May 2018 Přidat událost 5 Saturday, 5 May 2018 Přidat událost 6 Sunday, 6 May 2018
Přidat událost 7 Monday, 7 May 2018 Přidat událost 8 Tuesday, 8 May 2018 Přidat událost 9 Wednesday, 9 May 2018 Přidat událost 10 Thursday, 10 May 2018 Přidat událost 11 Friday, 11 May 2018 Přidat událost 12 Saturday, 12 May 2018 Přidat událost 13 Sunday, 13 May 2018
Přidat událost 14 Monday, 14 May 2018 Přidat událost 15 Tuesday, 15 May 2018 Přidat událost 16 Wednesday, 16 May 2018 Přidat událost 17 Thursday, 17 May 2018 Přidat událost 18 Friday, 18 May 2018 Přidat událost 19 Saturday, 19 May 2018 Přidat událost 20 Sunday, 20 May 2018
Přidat událost 21 Monday, 21 May 2018 Přidat událost 22 Tuesday, 22 May 2018 Přidat událost 23 Wednesday, 23 May 2018 Přidat událost 24 Thursday, 24 May 2018 Přidat událost 25 Friday, 25 May 2018 Přidat událost 26 Saturday, 26 May 2018 Přidat událost 27 Sunday, 27 May 2018
Přidat událost 28 Monday, 28 May 2018 Přidat událost 29 Tuesday, 29 May 2018 Přidat událost 30 Wednesday, 30 May 2018 Přidat událost 31 Thursday, 31 May 2018 1 2 3