Zúčastnili jsme se německé olympiády

Naše žákyně se úspěšně zúčastnily okresního kola v německé olympiádě.
Jana Karhanová z 8. ročníku skončila na krásném 4. místě a Kateřina Matějková z 9. ročníku na 6. místě.

Lyžařský výcvikový kurz se povedl

V týdnu od 4. 2. do 9. 2. 2018 naši žáci absolvovali LVK v lyžařském areálu Belveder. Celý týden nám přálo počasí a myslím, že mohu za celý pedagogický sbor i za všechny žáky zhodnotit kurz jako velmi povedený. Pondělí a úterý jsme věnovali nácviku a prohlubování dovedností na sjezdových lyžích, středeční dopoledne pak žáci získávali první zkušenosti na běžeckých lyžích a odpoledne bylo klidové, takže jsme ho věnovali instruktážním videím a hrám na sněhu. Ve čtvrtek jsme absolvovali celodenní výlet na běžkách, který všichni žáci zvládli výborně. Poslední den jsme si naposledy užili sjezdovky a odpoledne už jsme všichni byli doma. Ještě jednou bych touto cestou chtěl poděkovat všem insruktorům a paní zdravotnici za jejich obětavost a úsilí a velký dík patří i všem žákům, kteří se zúčastnili LVK.

LYŽÁK.jpg

Podpořili jsme dobrou věc

Prodejem dětských výrobků na vánočním jarmarku jsme získali finanční obnos, který každoročně rozdělujeme na dva díly, větší část pokryje studium indického chlapce. Pomáháme tím nadačnímu fondu Adopce na dálku. Druhá část byla využita na nákup hygienických potřeb, krmiva a pamlsků pro místní psí útulek. Děkujeme všem, kteří svým nákupem podpořili dobrou věc.
D4E5FECD 06C1 4B25 AA16 8A7D1929362A

únor 2018